Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez most aranyér? Miért nem...

Ez most aranyér? Miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Végbélnyilasom mellett 4 napja megjelent egy ilyen csomos er, mondjuk ugy hogy borsoszem meretu kb. Lilas, kekes szinu ugye mint egy redes er. Minden nap 2 szer kenem aranyer elleni kremmel de eddig nem segitett, sot mintha novekedett volna picit.Nagyon picit faj alig lehet erezni es nem neheziti meg az uritest. De lehet az hogy nem aranyer hanem valami mas? Pedig nem ultem hidegen, meleg betonon ultem parszor kint es ennyi. Nem tudom mitol lehet. Kezdek picit aggodni hogy nincs valtozas.
2020. júl. 8. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű az. Kenjed még, fog hatni! Csak nedves törlővel töröld magad kaki után, ha nő vagy, tangát felejtsd el. Nem viszket?
2020. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ferfi vagyok. Egy picit neha viszket de ritkan
2020. júl. 8. 02:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedj Detralex-et. Az utasitàsba ìrja, hogy aranyèr esetèn milyen mennyisèget ès hogy kell szedni.


Igaz a dràga gyògyszerek közè tartozik, de ez tuti segìt

:)

2020. júl. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lilás-kékes színű, akkor az valószínűleg kizáródott aranyér, bár az nagyon szokott fájni. Idővel elmúlik, de ha nem, vagy nagyon fájdalmas, sebész vagy proktológus kb. 1 perc alatt megszabadít tőle.
2020. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!