Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért ennyire megoszló az...

Miért ennyire megoszló az orvosokról a vélemény?

Figyelt kérdés

Épp nőgyógyászati vizsgálat miatt kerestem rá a városomban lévő orvosokra, hogy ki melyiket ajánlaná.

Mikor már ott tartottam, hogy na ő róla okés vélemények vannak, akkor pont 5 rosszat is olvastam mellé, ráadásul tényleg jogosnak is tűnnek. De mindegyik orvosnál ez van és így elég nehéz dönteni.


Nem szívesen teszem ki magam bunkóskodásnak vagy túl nyers stílusnak, főleg nem a nőgyógyásznál.

Sajnos volt benne tapasztalatom még évekkel ezelőtt, azóta (bár tudom butaság), de egy darab rutinvizsgálatra sem mentem.



Szóval most döntésképtelen vagyok. Ha elmegyek egyhez és bunkózik akkor biztos megint egy életre elmegy a kedvem bárkitől is.


2020. júl. 10. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert az orvosok is emberek. Nekik is ugyanúgy lehet rossz napjuk. És persze lehet, hogy nem az orvos volt bunkó, csak a beteg nem azt kapta, amit ő elvárt, ezért kiakadt.

Mindenkinek más az elvárása. Pl. az én dokim állandóan viccelődik, ami nekem tök jó, mert eltereli a figyelmemet, és nem arra gondolok mindig, hogy mennyire kellemetlen ez az egész. Egy ismerősöm mondta, hogy ő is volt nála régebben, de már nem oda jár, mert utálja a stílusát, hogy mindig poénkodik. Szóval nem vagyunk egyformák :D

2020. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olyan bunkók az orvosok mint ahogy be vannak általában állítva. Csak ha kórházban van az ember kiszolgaltatottnak érzi magát és mindenre érzékenyebben reagál. Plusz tulterheltek és magamról is tudom hogy ha nagy a hajtás nincs annyi türelme az embernek a nyafogashoz, meg a hulyesegekhez. Mert azért a betegek se szentek, könyvet tudnék róla írni és az is jogos. Esetleg linkeld be a véleményeket, talán megtudom mondani melyik tűnik jogos panasznak és melyik hisztinek.
2020. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!