Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha honapok ota faj a hasam es...

Ha honapok ota faj a hasam es szedulok, mehetek haziorvoshoz 19 evesen, vagy ugysincs semmi bajom, hulyenek nez es elkuld, hogy rabolom az idejet masoktol, akik tenyleg betegek, en meg ugyis jobban lennek egyszer?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz. Sőt! Telefonálj be és kérj időpontot.
2020. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés? Nyilván elmehetsz, sőt el is kell...
2020. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a média és a troll hadsereg ezt éri el, hogy egy ilyen kérdés komoly lesz.


Amikor a 200 forintos vizit díj volt, voltak törött kezű fiatalok, akik nem akartak orvoshoz menni, mert fizetni kell érte.


Igen. Vannak ilyenek.


Sőt! Szomszédom vérző kezét én láttam el, mert nem mert covid miatt kórházba menni, amikor megmarta egy kóbor állat.


Azért elzavartam veszettség elleniért, miután megmutattam mennyivel keményebb a veszettség a covid19nél.


Media felelőssége itt ütközik ki.

2020. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!