Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen az ellátás a Róbert...

Milyen az ellátás a Róbert magánkórházban?

Figyelt kérdés
Nem a szülés részlegen, mert arról rengeteg infó van, de sima műtétről nem találtam semmit. Van valakinek tapasztalata erről?
2020. júl. 14. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászati műtétem volt.

Előtte természetesen volt anesztes vizsgálat, és kaptam êrtesítést ,hogy mikor jelentkezzek a műtét napján.

(Reggel 6 órakor - nem örültem neki....)

Az előkészítés során elsőként covid szűrés történt, majd megkaptam a szobát.

Trombózis védelem kapcsán kaptam egy fehér rugalmas harisnyát, branült szúrtak, infúziót kötötték meg, és megkaptam a premedikációt. (Nyugtató, savlekötő, altató)

Rövidesen feltoltak a műtőbe, ahol 3 percen belül elaltattak.

Az ágyamban ébredtem, mintha csak mély álomból eszmélnék fel.

Katéter, és drain lógott ki belőlem. Szépen "el voltam rendezve". A hálóingem is rajtam volt. :)

Furcsa volt viszont, hogy nem egy post operatív örzőben ébredtem, így, ha lett volna vmi probléma, pl.kizuhanok az ágyból, azt legfeljebb a szobatársam látta volna. Ha ő nincs, akkor senki.

Ezt furcsáltam.

Az ellátás többi része rendben volt, de a klasszikus ápolási feladatok háttérben vannak.

A szoba, fürdőszoba szép, igényes, és nagyon tiszta minden.

Papucsot, törölközőt adnak, ha kérik, de én inkább sajátot használtam.

Az étel nem mondható extrának, egy jobb fajta állami intézmény is hozza ezt a szintet.

A személyzet egyértelműen kedvesebb, közvetlenebb, mint egy átlag kórházban.

De egyébként itt is már kora reggel felverik az embert egy vérvétel miatt. ;)

(Engem pl.még reggel 7 óra előtt)

Én egyébként egyszer sem használtam a nővér hívót, nem ugráltattam őket feleslegesen, de gondolom nem kell kétszer szólni, ha valakinek segítség kell.

2021. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!