Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lábujj fájdalommal milyen...

Lábujj fájdalommal milyen orvoshoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
Mindkét lábamon fáj a nagylábujjam befelé néző része (tehát a bütyök felőli oldala), és be is van picit dagadva. Ha megnyomom vagy erősebben lépek rá, akkor nyomó fájdalmat érzek. Ez szerintetek mi lehet és kivel lenne érdemes megnézetni?

2020. júl. 14. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy benőtt a körmöd? Nekem akkor fáj.

Egyébként először háziorvossal nézesd meg?

2020. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha oldalt fáj ahol a köröm be tud nőni akkor valószinűleg benőtt a körmöd és be van gyulladva

Háziorvosnak mutasd meg

Aztán ha be van nőve a köröm jobb esetben akkor meg sebészet ahol majd kivágják a benőtt körmöt

Nekem is mindig benő a körmöm és begyullasztja a lábom ujját újabban de én magamnak itthon kioperálom

2020. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a köröm nőtt be, korábban többször volt olyan is szóval ismerem az érzést
2020. júl. 14. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg nem utotted be, leptek ra?

Akkor lehet csak elmulik ha jegeled. De ha meghuzodott/eltort igazából a doki se tud sok mindent csinálni vele.


De a háziorvost keresd fel. Ő talán jobban látja mi a gond.

2020. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a butykeid fájnak? Aztasd hideg vízben és jegeld, attól jobb
2020. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reumatológus. De az beutalo köteles szóval nem tudod megkerulni a háziorvost. Nem is értem amúgy miért szoktak rá az emberek erre hogy neten néznek utána meg önkényesen mennek ilyen olyan orvoshoz ahelyett hogy első körben felkeresnek a háziorvost akinek az a dolga hogy tovább iranyitson arra amerre kell.
2020. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!