Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudok semmit a tb-mről,...

Nem tudok semmit a tb-mről, hogy mi van, csak az új törvényről. Hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés

kijöttem suliból és csomó időt itthon voltam, meg dolgoztam és utána is, aztán nemrég tudtam meg, hogy van ilyen, hogy tb, mert olyan jók a törvények meg minden, hogy nem is értesültem róla sehol, csak hogy jön valami törvény róla. Azt se tudom, hol kell külön fizetni, vagy hogy mennyi minuszban lehetek. Hogy lehet ezt követni, vagy hol?

Illetve mihez kell a tb?

orvosi alkalmassághoz ha megyek dolgozni kell egyáltalán? nem is jártam orvoshoz legalább 5 éve.



2020. júl. 18. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tb orvoshoz, hogy ellássanak, meg úgy a gyógyszer is olcsóbb. Van valami változás, hogy asszem júliustól csak 3 hónap türelem van, hogy nincs fizetve a tb. Azért ez szemétség így a vírus alatt, mert sok ember még pluszban elvesztheti a munkáját
2020. júl. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Várjál, itt meg 6 hónapot írt. Nehari, zombi vagyok most ehhez.


[link]

2020. júl. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A háziorvosodnál érdeklődhetsz, ő meg tudja nézni.
2020. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ha nincs tb, nem lehet munkám, vagy mi?
2020. júl. 18. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a szomorú, hogy az internet korában alapdolgokkal sem vagy tisztában..Google a barátod, hogy mire kell a TB. Azt pedig hogy érvényes-e ügyfélkapun meg tudod nézni.
2020. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
alapdolog blabla
2020. júl. 20. 01:20
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Azért hiába analfabéta az élethez a kérdező, priviben anyázni azért tud. :-D
2020. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
emojihoz orrot írni? szerencsétlen.
2020. júl. 20. 01:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi? Ez a szinted, meg az anyázás. Wow. Nem csodálom, hogy fogalmad sincs a TB-ről. Már az nagy csoda, ha tudod hogyan mire való a papírtekercs a WC-ben. Ugye tudod? Vagy most kiírsz róla mindjárt egy kérdést?
2020. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de szerencsétlen vagy, hogy itt vitatkozol 2 órakor.
2020. júl. 20. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!