Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy húzzam hátra a figymámat?

Hogy húzzam hátra a figymámat?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy begyulladt a makkom és mikor hozzáérek fáj. Hátra tudom húzni a figymám viszont nem merem teljesen mert fáj ha hozzáérek véletlen. Illetve valami lila (eret vagy nem tudom hogy mi az pontosan) csíkot véltem felfedezni a makkom alján. Ezzel mit kezdjek? Nem szeretnék irvoshoz menni ezért valami megoldást keresek hogy otthon tudjam orvisolni ezt. 17/F

2020. júl. 18. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Be van gombásodva, mint állat. Canesten. Ha nem működik, orvos. Nincs semmi baj az orvossal, hidd el, ez nem műtét vagy ilyesmi. Felír egy receptet, kiváltod és ennyi.
2020. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Menj orvoshoz mert még az is jobb mint hogy lerohad a pöcsöd.
2020. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Orvos! vagy neked tényleg megéri, hogy aztán ne tudd használni a bohócot rendesen?
2020. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudod megoldani, menj ORVOSHOZ! Még csak 17 vagy. Ne ronts el mindent azzal, hogy félsz a dokitól.
2020. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a Canesten-t vagy bármi más krémet hogy alkalmazzam a nemiszerven? Pl mennyi ideig hagyjam rajta stb, vagy egyáltalán le kell mosni? Nekem ez új, még sose volt részem ilyenben.
2020. júl. 19. 01:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Fürdésnél próbált megmosni ahogy lehet, kenegesd be és hagyd rajta alvásnál, kb 1 hét és már látványos lesz a változás (mint valami reklám :D)
2020. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!