Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Békéscsabai kórház, nőgyógyász...

Békéscsabai kórház, nőgyógyászat, kik az orvosok és lehet tudni hogy melyik nap melyikük rendel?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert legutóbb mikor voltam egy iszonyat bunkó idős orvos volt és nem szeretnék újra hozzá kerülni, nagyon kellemetlen volt.

2020. júl. 22. 17:45
 1/2 A kérdező kommentje:
*szakrendelő
2020. júl. 22. 18:37
 2/2 anonim ***** válasza:
En egy fiatal csaknal voltam ott, ő is megalázó és mérhetetlenül bunkó volt, ki is jöttem vizsgálat nélkül. Ahogy többi barátnőm beszámolt ott konkrétan mindegyik doki ezt csinálja, szóval vagy elturod vagy keresel maganban, lehetőleg Gyulán, mert csaban ugyanazok vannak mint a kórházba. De a múltkor mondta a haziorvosom hogy a gyulai és Csabai kórház egyesítve lett tehát hivatalosan akar Gyulára is mehetsz, en oda mentem mert a csabait nem ajánlotta a dokim más szakrendelesen se.
2020. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!