Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdeklődöm,hogy az új rendszer...

Érdeklődöm,hogy az új rendszer szerint nem kapom kézhez a labor vérvételi eredményemet,.Állítólag az EESZT.HU lehetne elérni.A körzeti orvos nem értesít hogy meg érkezett e az eredmény.HOGYAN JUTOK A LABOR EREDMÉNYEIMHEZ?

Figyelt kérdés
Hogyan juthatok a labor eredményeimhez. A körzeti orvosnak úgy látszik nem sűrgős csak súlyos pajzsmirígy alulműködésem van.Nekem nagyon sürgős volna hogy tudjam a labor eredményeket

#EESZT LABOR
2020. júl. 26. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2020 van, ideje használni az eeszt rendszert. Neked miért nem fontos annyira hogy ezt 10 perc altt elintezd? Néhány órával később mar lathatnad az eredményed...
2020. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfélkapus regisztráció szükséges hozzá, egyébként az orvos is megkapja a leleteidet, csak fel kellene hívni, hogy nézze meg.

[link]

Az alábbi oldalon ügyfélkapuval, TAJ számmal lekérhető:

[link]

2020. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, de miért is kellene a körzeti orvosnak téged értesíteni? A segged ne nyalja ki? Egyrészt te is meg tudod nézni, de ha már ez nem megy ott a telefon, felhívod és akkor megnézi. Egy átlag háziorvosnak van 2000 betege nem várható el tőle, hogy a te leletedet várja.


A pajzsmirigy alulműködés, meg nem egy sürgős probléma, megbeszéltek egy időpontot, akkor megnézi a leletet, és ha valóban alulműködik, kapsz letroxot. Hatalmas probléma megoldva.


Egyébként ez tipikusan az az eset amikor a beteg kritikán alulian balfék és még neki áll feljebb.

2020. júl. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem várom el hogy a seggemet nyalja,de annyit igen hogy egy átlagon aluli képességekkel rendelkező orvosban legalább van egy kis lelkiismeret ,ha már nem lehet bemenni hozzá legalább az e-mailre válaszolna,mert sajnos kíváncsi vagyok az eredményre,mert nem érzem magam valami nagyon jól.!!!!!!!!!!!
2020. júl. 29. 16:03
 5/5 anonim válasza:
Igen az eeszt.gov.hu-n meg lehet nézni,ki lehet nyomtatni.Eddig meg is tudtam nézni jóval hamarabb,mint ahogy az eredményekért menni kellett volna,ma volt egy sürgős vérkép (1 óra alatt kész) természetesen ezt még nem látom(sürgős).Szóval egyébként hasznos az eeszt.
2020. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!