Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon gáz telefonos jegyzetet...

Nagyon gáz telefonos jegyzetet háziorvos elé rakni, hogy olvassa el, vagy előre leírni neki emailben, ha tudom, hogy csak össze-vissza makognék, és tünetileg sem olyan egyszerű?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, gáz, ha valaki nem tudja a panaszait szóban elmondani.
2020. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha másképpen nem megy, akkor csináld így. Nem gáz, maximum szokatlan.
2020. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, gáz. Felnőtt ember magáról tudjon már normálisan beszélni.
2020. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne hallgass az elsőre, egyáltalán nem gáz!
2020. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Az orvos nem fogja a te emailjeidet olvasgatni, sem ajegyzetedet. A legértelmesebb megoldás az, ha megírod a magas kis jegyzetét és annak segitsegevel elrebeged a problémád személyesen
2020. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Jegyzetet készíthetsz, úgy nem felejtesz ki semmit, jó segítség.


A problémáidat szóban mond el, az nem baj ha bele nézel abba amit írtál vagy akár felolvasod az egészet ahogy írtad. Az orvos majd gondolom kérdez is közben, hogy ez pontosan hogy is van stb...


Nyugodtan vigyél jegyzetet, nem gáz, de azt add oda neki!

2020. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

*Nyugodtan vigyél jegyzetet, nem gáz, de azt add oda neki!


De azt ne add oda neki! Pont a lényeg maradt ki, hogy ne add oda neki, hanem mond el a jegyzet segítségével.

2020. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyébiránt én rendszeresen úgy megyek orvoshoz, hogy viszem a kis jegyzetem , amire leirkaltam minden olyat, ami ket látogatás között mint kérdés felmerült bennem. Semmi baj nincs ezzel. Azzal lenne, ha ezt oda tolnám elé ahelyett, hogy elmondanám.
2020. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudsz beszélni vagy mi? Legyen jegyzeted az jó, de legalább olvasd már fel ha más nem, ha csak az orra alá lököd a telefont hogy nesze az igenis bunkóság
2020. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
De még mindig jobb, ha így csinálod, mintha indokolt esetben nem mennél orvoshoz, attól tartva, hogy nem tudod elmagyarázni a problémádat. Szóval gáz vagy nem gáz, ha másképp nem megy, csináld így.
2020. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!