Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gasztroenterológus vagy...

Gasztroenterológus vagy Proktológus?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy végbélnyílásnál lévő condyloma vizsgálatára, eltávolítására, illetve esetleg végbélnyíláson belüli anogenitalis szemölcsök eltávolítására ki mit javasolna, gasztroenterológust vagy proktológust vagy esetleg mást? Korábban gasztroenterológiai vizsgálatra mondták, hogy menjek, de kíváncsi vagyok ki mit javasol. Illetve, hogy ez a kettő mennyiben tér el egymástól?

Ha esetleg konkrét orvost vagy tanácsot is tudna adni Debrecenben lévő orvosra, azt is nagyon megköszönném.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 7. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én proktológust javasolnék.
2020. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Proktológus.
2020. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen proktológust. A proktologia a sebészet része. Ha szükséges lehet műtéti eltávolítás, azt nem a gasztroenterologus fogja csinálni.
2020. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyértelműen proktológushoz kell menni ezzel.
2020. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Pathológus!

Az a legbiztosabb...

2020. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!