Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állami egészségügyet vagy a...

Állami egészségügyet vagy a magánegészségügyet veszitek inkább igénybe?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Állami egészségügy.
Magán egészségügy.
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ís-is .Ez a betegségtől nagyban függ.

Fogászatra nem megyek SzTK ba.

2020. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5-6 évente egyszer ha olyan beteg vagyok a háziorvoshoz megyek antibiotikumot feliratni.

Minden más magán eü.

2020. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jártam magánorvosnál. 77F
2020. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem mivel egyetem miatt másik varosba laktam, osztondij miatt kellett az otthoni lakcím, ideigleneset a lakás tulaj nem engedett, így az elmúlt hat évben nem nagyon voltak hajlandóak ellátni állami eü-ben. Ráadásul eleg rossz tapasztalatom van az allamival, több szakrendelesen is, így inkább a magánt veszem igénybe, habár nem könnyű osszesporolni, de eg és föld volt a két ellátás számomra. Így pedig ha kellett valmi beavatkozás a magán orvos csinálta meg állami kórházban.
2020. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Nem vagyok beteges, 7-8 évente van egy náthám és annyi, azzal meg nem megyek orvoshoz. Az elmúlt 10 évben egy vesemedence gyulladásom volt, amivel elmentem, sima államihoz, nagyon korrektek és gyorsak voltak. Szűrővizsgálatokra (fogorvos és nőgyógyász) magánhoz járok, azt az évi 1 alkalmat kibírom.
2020. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
4 es hogy lehet közös nevezőre hozni,magán orvoshoz megyek,ezen keresztül jutok be pofátlanul állami kórházba,azok elé aki jó ideje várnak már ellátásra .Ilyenkor jó az állami ellátás. Pedig csak az alapot kapják meg. Volt lehetőségem megtapasztalni,mikor azt mondták az orvosok,nővérek,az ilyen beteget lássa el az orvosa,akinek tejel.
2020. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Kedves hatos, majdnem maradandó szervkarosodasom lett mert az állami doki nem foglalkozott velem és a magán doki akitől a masodvelemenyt kertem mar irt is ki műtétre...huszonévesen azért ez nem túl nagy poén és eleg szomorú hogy csak így lehetett megoldani, és majdnem dializis lett a vege de ez van. Fogjuk rá hogy legalább így szerencsém volt és tényleg egy kivételesen jo orvost fogtam ki maganban, mert azért az sem biztosíték....örülök neki hogy legalább így rendes ellátáshoz jutottam mert ha a területileg illetékes dokin múlik akkor bszhatom.....és nem az első eset volt. Úgyhogy lehet itt osztani az észt de sajnos sok esetben csak így jutsz rendes ellátáshoz.
2020. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!