Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi drb bromazepan kell,...

Mennyi drb bromazepan kell, hogy túladagoljam magam?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyikos lenni csak aludni szeretnék viszont azt sem szeretném, hogy valami bajom legyen eddig 3 drb 3mg-os bromazepant szedtem be de nem hat szóval mennyi határ?

2020. aug. 10. 01:08
 1/5 anonim válasza:
aki kiirta receptre azt kérdezd meg de miért nem tudsz aludni hogy gyogyszer kell?
2020. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haveromtól kaptam szóval nincs kit megkérdeznem. Hogy miért nem tudok aludni az engem is érdekel.
2020. aug. 10. 01:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs forgalomban ilyen hatóanyagú gyógyszer, ez már így is biztos túl sok, ha nem szedsz ilyesmit. Legközelebb meg írass fel orvossal altatót.

Feküdj le, és aludj, holnap meg fáraszd le magad, lefekvés előtt menj sportolni, vegyél forró fürdőt, és úgy fogsz aludni, mint a tej gyógyszer nélkül is.

2020. aug. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A benzodiazepinek halálos dozisa a szokott adag 40-100-szorosa. Szóval semmi bajod nem lesz 3 darabtól.


De elég felelőtlen dolog másnak felirt gyógyszereket szedni. Azt az ő egészségi állapotához igazították. Ha ilyen gondod van, menj el a saját orvosodhoz, hogy írjon valamit.

2020. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4.vagyok, volt olyan betegünk, aki ugyanebben a hatóanyag csoportba tartozó gyógyszerből 100 darabot vett be és ivott rá fél liter vodkát, aztán semmi baja nem lett. Aludt 3 napot az intenzíven.
2020. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!