Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm műtét harmadszorr...

Benőtt köröm műtét harmadszorra tb-re?

Figyelt kérdés

Már negyedik alkalommal nőtt be a körmöm a nagylábujjamon

Kétszer már megműtötték a városi korházban (Várpalotán) de a második alkalommal mondták, hogy nem csinálják meg, menjek el Siófokra és ott megműtik úgy, hogy többet ne nőljön be

Könyörögtem nekik negyed órát, hogy műtsék meg, mert nem akarok heteket várni a Siófoki időpontra, mert nem akartam hogy mégjobban begyulladjon

Szóval megműtötték de rá pár hónapra ismét benőtt ezért kértem időpontot Siófokra, meg is műtötték

Ennek lasaan 2 éve

Viszont most újra benőtt és szeretnék elmenni szakrendelésre, hogy műtsék meg

Ebben a helyzetben, mondhatják azt, hogy nem műtik meg? Tb-re

Csak mert nem szívesen fizetnék 15-20 ezreket egy nagánrendelésért

Egyébként hetente vágom a lábamon a körmeim, de hiába

Ezért járok egy ideje pedikűröshöz és ez jó is volt így, viszont ezen a nyáron 2 hónapot voltam külföldön és a 2 hónap allatt benőtt, és sajnos már be is van gyulladva..

Ebben a helyzetben mit tudok tenni?



2020. aug. 10. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
? Pedikűröshöz menj , válts jobb cipőkre . Műteni csonkítani felesleges ,jobb ha kihagyod .
2020. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!