Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jó a sorrend? Gerincferdülés...

Jó a sorrend? Gerincferdülés miatt ortopéd, ortopéd-technikus, gyógytornász személyi edző? Kell mind a három?

Figyelt kérdés

Gerincferdülést diagnosztizáltak nálam az alsó háti szakaszon, ráadásul az ágyéki csigolyáknál egy csavarodás is van.

Szeretnék konditerembe járni, azt élveztem a legjobban (a saját testsúlyos edzéseket nem igazán) a sportok közül amiket csináltam az elmúlt években.


A fejemben az van, hogy lehet érdemes lenne elmenni egy ortopéd orvoshoz erről beszélni, milyen jellegű gyakorlatokat nem végezhetek, (sport)talpbetét kérdését megbeszélni vele (vizsgálatokat nem nagyon kéne szerintem végezni, nem hiszem, hogy a múltkori diagnózis óta változott volna a gerincem állapota), majd ha talpbetét kell akkor ortopéd technikus, és ha az is megvan, utána mehetnék az ortopéd orvostól szerzett infókkal a gyógytornász-személyi edzőhöz edzéstervet íratni. Vagy így, hogy lényegében van egy diagnózisom (1 éves) kihagyhatom az ortopéd orvost?



2020. aug. 20. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos-gyt-edző jó sorrend bár lehet a gyógytornász tud neked eleget mondani és akkor nem feltétlen kell edző, ha már ismered az eszközöket.
2020. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%

Tőle kérj segítséget, ő valóban tud megoldást a problémádra:

[link]


A többiek csak felesleges pénzkidobásra szeretnének rávenni...

2020. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!