Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reuma kórházban ha kezelésre...

Reuma kórházban ha kezelésre járok, adni szoktak a kezelőnek pénzt vagy ajándékot pl annak aki tornáztat? Vagy ha bent fekszek szoktak adni az ápolónak? Ti hogy szoktátok, aki volt már sajnos ilyen helyen? Menyit szoktak adni,álltalában?

Figyelt kérdés

#Kórház,orvos ,ápoló,reuma,háladíj
2020. aug. 21. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem, ne adjál pénzt! Egyre nagyobb rá az esély, hogy megsértődnek, mert elegük van a hálapénzrendszerből, ami miatt nem kapnak normális fizetést!
2020. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk SZTK-ban a gyógytornászok nem fogadnak el pénzt, akihez jártam, annak ajándékot vittem, de még azt sem nagyon akarta elfogadni, azt mondta neki ez a munkája.
2020. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Járok kontrolra 10 éve,ott ismerem a betegeket már,majdnem mindendenki ad az orvosnak 10 ezer forintot.

Álltalában mikor én oda érek kb a 12.vagyok,é még jönnek utánnam is ,kb 30 a sorszám vége naponta,menyit kereshetnek már az orvosok ,te jó ég ?

És még a fizetésük is Óriási.

És még a java ellenszenves is,és mogorva nemtörődömséges,tisztelet a kivételnek.

2020. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

"ellenszenves is,és mogorva nemtörődömséges,tisztelet a kivételnek"

És a tapasztalat azt mutatja, hogy akár kapnak pénzt, akár nem, ugyanolyanok maradnak, nem tudnak kibújni a bőrükből! Úgyhogy, kérdező, ne fizess nekik, kapnak ők fizetést!

2020. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Milyen kezelés? Egyébként nek szokás adni, de ha úgy gondolod, akkor adsz valamit, csak ne pénz legyen.
2020. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy,hogy milyen kezelés ,torna lèzer ,vizitorna,tangen,stb.
2020. aug. 23. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, ne tartsd fenn a hálapénzrendszert, az egész országnak bőven elege van már belőle!
2020. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem azt kérdezte az orvosoknak adjon e :D
2020. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert ezeket a kezeléseket nem orvosok végzik és itt egyik válaszoló leírta, hogy sokan a dokinak adnak 10 ezret,de a kezelések elvégzéséhez pont semmi közük, tehát a hálapénz itt még csak nem is megy jó helyre. Nálunk ilyen kezelésekre általában adnak valamit az asszisztenseknek, bonbont, süteményt, van aki pénzt is, de ott ők nem várják el.
2020. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A halapenzrendszerben ez is benne van, nem csak az orvosoknak adott pénz. Egyre többen azon vannak szerencsére, hogy megszunjon a korrupció. Kérdező, jó lenne, ha te se támogatnád a fennmaradasat, mert ezzel csak artasz.
2020. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!