Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten elmehetek háziorvos...

Budapesten elmehetek háziorvoshoz, ha még nem jelentkeztem be a lakásomba, de "beteg vagyok"? (többi lent)

Figyelt kérdés

A napokban költöztem Bp-re de még nem volt lehetőségem bejelentkezni, kedden vagy szerdán tervezek. Vidékre nem tudok most jelenleg visszamenni, mert egy egész napot venne igénybe, azonban dolgozom.


A torkomra állítólagos tüszős mandulagyulladás miatt 1,5 hete kezdtem el antibiotikumot szedni egészen máig, viszont a mandulám ugyan úgy duzzadt maradt és kissé nehézkes a levegővétel.


Mit tanácsoltok? :)



2020. aug. 22. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmehetsz

Szólj, hogy át is akarsz jelentkezni


Amúgy meg:

[link]

2020. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha házi orvoshoz nem vagy bejelentkezve,akkor nem fogad,csak sűrgősségi esetben.Őt nem érdekli hol van,vagy lesz a lakhelyed .
2020. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha szólok, hogy hozzá szeretnék bejelentkezni, akkor meg tud vizsgálni még aznap?
2020. aug. 22. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!