Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a gyomortükrözés?

Fáj a gyomortükrözés?

Figyelt kérdés

3 honapja fáj a hasam...már sok vizsgálat volt..most a gyomortükrözés jön...nagyon félek töle..

Van valakinek tapasztalata?



2020. aug. 24. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fájni nem fáj, csak nem kellemes. Ne félj tőle.
2020. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj, csak rohadtul kellemetlen. Legalábbis nekem. Lehet persze, hogy orvos és tűrőképesség függő is. Ismerek olyat, aki többedjére volt és meg sem kottyant neki. Nekem meg utána napokig fájt a torkom, ahogy ledugták azt a kamerát, vagy mit rajta :/

Kísérő menjen veled szerintem, én anyukámmal mentem anno.

2020. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, de iszonyú kellemetlen. Főleg olyanoknak, akiknek már a fogkefétől is öklendezni kell, mint pl. én. Hát, nem volt semmi, ráadásul nem is voltak túl türelmesek... Mindenképpen vigyél magaddal valakit kísérőnek.
2020. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem altattak, de az utána lévő érzés sem kellemes. Napokig böfögtem a levegőtől, fel voltam fúvódva fájd a gyomrom, nem volt valami kellemes. Ha lett volna lehetőségem lehet valami humánosabbat választanék már. Én ajánlom azt is hogy ha vége van akkor diétázz egy pár hétig, nekem sokkal több volt a savam és jobban éreztem, hogy a torkomban van minden. Szóval mindenképpen vigyázz arra is hogy mit eszel utána.
2020. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A gyomortükrözést nem válthatja ki az MRI?lehet butaságot kérdeztem..
2020. aug. 24. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, de nagyon kellemetlen. Nem is annyira fizikailag - főként azt éreztem, hogy öklendeznem kell - engem inkább pszichésen viselt meg. Az a tudat volt rossz, hogy ledugtak egy csövet a patkóbelemig és mozgatják odabent a kamerát. Utána egy kicsit kapart a torkom, de hamar elmúlt, nem fájt és semmi kellemetlen érzésem nem volt, se levegővel, se savval. Én egyedül mentem, hazafele le kellett ülnöm egy padra, a pszichés sokktól. A fizikai érzettől ne félj, tényleg nem fájdalmas egyáltalán.
2020. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Szerintem az orvosoddal konzultálj, milyen egyéb lehetőségek vannak. Általában nem szokták rögtön a tükrözést bevetni, csak, ha muszáj. Ha elkerülhetetlen -hiszen volt már több másik vizsgálat- szerintem kérd altatásban. Én biztosan így tennék, ha ne adj Isten szükség lenne rá.
2020. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tündi0212 ***** válasza:
100%
Nekem hasnyálmirigy cysta miatt fognak endoscopos ultrahangot csinalni es mintat is venni nagyon félek boditas lesz ? Semmelweis egyetem
2020. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lehet kérni altatást is..
2020. aug. 28. 18:06
 10/12 Tündi0212 ***** válasza:
100%

Nekem ezt nem ajánlottak fel :((( csak kaptam egy tájékoztatót amin rajta szerepel h boditas miatt ott kel egy picit maradni. Dr Szűcs Ákos az orvosom.

Mást ezzel kapcsolatban nem mondtak. Igy nagyon félek

2020. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!