Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szörtüszőgyulladás kezelése...

Szörtüszőgyulladás kezelése hogyan ?

Figyelt kérdés
Pénteken éreztem elöszőr, szombatra szépen be is ért aztán vasárnapra ki is fakadt. Megvártam míg távozik belőle a cucc aztán ki mostam és betadine oldattal kentem. Szombat-vasárnap hőemelkedésem is volt miatta mára ez elmúlt. Jóval kisebb is lett de még van egy kisebb pukli . Viszont most olyan a helye mint ha a nyílt húsom lenne ott (nemtudom jobban körül írni) piros nagyon. Egy striára nőtt amúgy. Orvoshoz kéne ezzel mennem vagy ez normális és szépen elfog gyógyulni magától ?

2020. aug. 24. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csodálnám, ha ettől lett volna hőemelkedésed. Ezek banális apróságok. Az, hogy piros meg ronda, normális. Szerintem így, hogy lefertőtlenítetted, szépen fog gyógyulni és nem kell orvoshoz menni. Szóval én tuti nem mennék. De se orvos nem vagyok, se látni nem láttam, úgyhogy ne vedd készpénznek a véleményemet.
2020. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most néztem jobban utána a neten . És ez inkább Furunkulus mint szörtüsző gyulladás. Az már egyszer volt nekem és attól volt hőemelkedésem. Viszont az nem gyógyúlt ilyen csúnyán . Köszönöm a válaszod
2020. aug. 24. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A Betadin jót tesz, hámosítóval megsürgetheted a gyógyulást pld Neogranormon. Orvos teljesen felesleges menned.
2020. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na az van is itthon , rendben . Köszönöm szépen . Még annyi hogy Neogranormonnal milyen időközönként kenjem ?
2020. aug. 24. 17:08
 5/6 A kérdező kommentje:
és hagyjam szabadon vagy kötés?
2020. aug. 24. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kösd be, ha tudod, naponta 3x, de jó reggel/este is.
2020. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!