Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrèshez mindenkèpp...

Tüdőszűrèshez mindenkèpp orvosi beutalâs kell ? Vagy van fizetős ? Új munkahely kèri.

Figyelt kérdés

#tüdőszűrès
2020. szept. 3. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, de ha van, akkor nem kell fizetned.
2020. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van pesten ahol azonnal fogadnak , ès nem kell időpont?

Voltam szemèlyesen a nyugatihoz közel , de ott csak beutalóval lehet menni..

2020. szept. 3. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem pesti vagyok, de hívd fel a közeli kórházakat, kérdezd meg őket.
2020. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40 év fölött ingyenes a lakossági szűrés. Alatta fizetős, ha nem beutalóval mész. Beutalót viszont csak akkor kapsz ha van panaszod.
2020. szept. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Adnak beutalót szűrésre is, de ha szűrés kód van rajta, akkor fizetni kell érte, ha nem esel bele kockázati csoportba.
2020. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40 alatt azért kell fizetni, mert (munka)alkalmassági vizsgálat, és az nem TB-re megy amúgy sem (max. átvállalja a munkáltató). Ugyanúgy, ahogy a jogsihoz, sportoláshoz is fizetős az orvosi alkalmassági, azokért mégse háborog senki. Beutaló kell az üzemorvostól vagy a háziorvostól. Ha érvényes a TB, és vagy a körzetben laksz, vagy a beutaló orvos praktizál a körzetben,1700 Ft a díj, számlát adnak, és ha a munkáltató átvállalja a díjat, a számlát az ő részére kell kiállíttatni.
2020. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!