Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel érdemes ügyelethez...

Ezzel érdemes ügyelethez fordulni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön éreztem hogy nem vagyok annyira jól, picit fájt a torkom, és picit puffadt volt a szemem. Estére 37,6 lett a hőmérsékletem. Péntekre még jobban bedagadt a szemem, kicsit köhögni is kezdtem már. Estére felment 37,8-ra. Tudom hogy szombat van, és nem sürgős eset. Meg a tünetek hasonlítanak a koronához, csak nekem nincs lázam. Fáradtság, torokfajás, köhögés. 1%-ban állítólag szemdagadás is van. Nem tudom. A szemem nem tudom mire vélni, őszintén engem ez aggaszt a legjobban. Be van ödémásodva. Mint mikor pl. valaki rengeteget sír és csúnyán bepuffad a szeme. Allergiára is gondoltam, de akkor miért lenne a hőmérsékletem is magasabb jóval? Meg nem is tüsszögök egyáltalán.

2020. szept. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj orvoshoz (ilyen tünetekkel nem szabad), hívd fel telefonon, majd ő eldönti, mi legyen.
2020. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj orvoshoz! Hívd fel az ügyeletet, és tőlük kérdezz! Ha nagyon rosszul vagy, ne menj a kórházba, hanem hívj mentőt/betegszállítót és mond meg nekik a panaszaidat! (A telefonon)
2020. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak egy sima őszi vírusos betegség, de hívd fel az ügyeleti orvost és mondd el a tüneteid, majd ő megmondja mi a teendő.
2020. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki eztjavasolja, és én is csak ezt tudom mndani. TELEFONON jelezzed a megfelelö helyen (orvos, ügyelett....stb), és majd ök fognak dönteni.
2020. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!