Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! Szerintetek kihívjam a...

SOS! Szerintetek kihívjam a mentőket?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy koronavírus gyanús tüneteim vannak csütörtök óta. Hívtam ma a háziorvost, azt mondta ne menjek sehová. Ha nem javulok csütörtökön lehet csináltat tesztet. De én már most jobban érzem magam. Viszont vasárnap mennék vissza az egyetemre tömegközlekedéssel, ahol aztán hétfőtől kezdődik a gyakorlatom az óvodában, emellett az egyetemre is be kell menni. Szóval nagyon fontos lenne tudnom hogy az vagyok-e, mert ha igen, de az orvos nem csináltat tesztet mert már jobban vagyok, rengeteg embert megfertőzhetek. És egyik barátnőm mondta, hogy a haverjáék felhívták a mentőt, mert a háziorvos ott se csináltatott tesztet, a tünetek alapján kijöttek, csináltak tesztet és pozitív lett. Pedig nem voltak komolyak a tünetei.

2020. szept. 7. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most SEMMIKÉPPEN ne menj emberek közé !!!!
2020. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most sehova.

Holnap hívd fel újra a háziorvost, és mondd el neki amit ide leírtál.

2020. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nem akarok sehová menni. Vasárnap kellene. De akkor még simán fertőzhetek ha az...
2020. szept. 7. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Még 1 hónapig fertőzhetsz, ha az vagy! Mindenképp csináltass tesztet! Ha kell, fizetősen! Jó látni, hogy felelősen gondolkozó ember vagy!
2020. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ne terheld a mentőket, a háziorvost "zaklasd" tesztért.
2020. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Viselj felelosseget masokert. Felejtsd el a hetfot. Es kozben mindent probalni telefonon tesztert.

Inkabb majdani negativ teszttel ne menj most sehova, minthogy tomegesen fertozz.

2020. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mik a tüneteid?
2020. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köhögés, hőemelkedés (37,8-nál sose ment fentebb). Reggelenként torokfájás. És a szemem be volt eléggé püffedve meg pirosodva. Még most se jött helyre. Az orvosom allergiát gyanít, de én nem hiszem hogy az. Allergiától ilyen magas hőemelkedés nem nagyon hiszem hogy előfordul. De már tegnap se ment fel a hőm. 37,8-ig se.
2020. szept. 7. 23:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem allergia attól nem fájna a torkod és nem járna hőemelkedéssel, náthás nem vagy, mert nekem ugyanezek a tüneteim de én náthás is vagyok.
2020. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felhívtad a háziorvost? :)
2020. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!