Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reggeli vérvétel után még...

Reggeli vérvétel után még mindig vérzik a helye?

Figyelt kérdés
Szóval reggel 7:30 kor voltam vérvételen most akartam leszedni a kötést róla de ahogy leszedtem elkezdett vérezni. Szóval inkább visszaragasztottam. Eléggé megijedtem, hogy most mi. Szerintetek? Ilyen még nem fordult elő. Köszi!
2020. szept. 10. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott van a leleted, majd nézd meg, mekkora a cukrod.

Tegyél rá nyomókötést.

2020. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most hogy visszatettem a kotest mar ugy tunik, hogy nem verzik. De mar biztos felni fogok levenni szoval egy ideig rajtahagyom:D Az evben mar 4 edik alkalom, hogy vettek vert es ilyen meg nem tortent. De igaz, hogy most volt a legfajdalmasabb es nagyon ereztem a tut is a karomban (lehet rosszul talalta el). Foleg olyannak tortenik ez meg mint en aki eleve rosszul van a verveteltol:D mostis szedules fenyeget:D de koszi. Csak nemtudom mennyire normalis
2020. szept. 10. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kötés ahogy levetted felszakította a szúrás helyén keletkezett kis sebet.
2020. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 2, de inkább 3 percig szorítani rajta a vattát. Én hasonlóképpen jártam, a télen. Siettem, nem vártam ki az időt. Felöltöztem, ing, pulcsi, télikabát, és kb fél óra után a csuklómnál folyt ki a vér a kabát alól..a buszon. Úgy néztem ki mint egy véres gyilkos
2020. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 percet mondott aki levette a vért, hogy üljek ki és 7 percig szorítsam rá a vattát, a kötés nem szorítja leannyira, hogy elálljon a vérzés.
2020. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!