Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tesztet elvégzik néhány...

A tesztet elvégzik néhány emberen az iskolából?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy egy csaj a sulinkban koronavirusos. Előttem ült amugy töri órán. Eddig semmi olyat nem mondtak, hogy lezárnák az iskolát vagy pár diákon végeznek tesztet. Szerintem az lenne a normális, ha valamit csinálnának nem csak lázat mérnének reggelente meg órák után, kifele menet. Nálla is most derült ki, de lehet már régebb óta hordozza. Én is beteg vagyok jelenleg, de a doki sima megfázást mondott, holnap megyek vissza hozzá. Szerintetek szóljak előtte, hogy érintkeztem igazolt korona fertőzött emberrel?

16/F



2020. szept. 10. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szólj az orvosnak.
2020. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
67%
Nem fognak tesztelni max. ha nagyon erős tüneteid lesznek. Ott tesztelnek, ahol halott van és érintkeztek a halottal.Fiatalokat nem igen tesztelnek megmondják maradj otthon, ha érintkeztél koronással és ha erösödik valami tüneted, akkor tesztelnek csak.
2020. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként kötelességem szólni?

A tanárok nem szóltak semmit, úgyan úgy mennék holnap ha nem lennék ki írva.

2020. szept. 10. 21:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert igazábol szerintem ezt nem nekem kellene magamtól elintézni, hanem az iskola igazgatónak kellene minket arra kérni hogy menjünk dokihoz vagy hasonló, de semmi ilyen. Még csak a padtársainak se mondták, hogy ne menjenek be.
2020. szept. 10. 21:48
 5/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Azért, ha tényleg koronás a csaj, akkor ott az egész osztályt ki kellene iktatni, mert elég sokan elkaphatták már az egy helyiségben való tartózkodás miatt. Amúgy mennyire veszik szigorúan a maszk viselést? Vagy ez is olyan, mint a buszokon, hogy szinte senkin nincs?
2020. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Folyosón inni sem lehet a masz miatt tehát elég komolyan veszik. Viszont ha bármi ilyet elrendeltek volna, hogy az osztály maradjon otthon akkor arról tudnék. Lehetséges, hogy az igazgató sem kapott még tudomást rólla, bár ezt nem hiszem.
2020. szept. 10. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"az iskola igazgatónak kellene minket arra kérni hogy menjünk dokihoz vagy hasonló, de semmi ilyen"

Dehogynem! Eleve tünetes vagy, és már szeptember elején is tudtad jól (ha figyeltél arra, amit mondtak...), hogy tünetes ember nem mehet iskolába!

Más forrásokból meg azt is tudhatod, hogy az orvosi rendelőbe se szabad odavinni a koronavírust, úgyhogy fel kell hívnod az orvost, mielőtt odamész, és majd ő dönti el, hogy ilyen előzményekkel odamenj-e vagy mi legyen.


Ja, most látom, hogy tegnapelőtti a kérdés... Mi lett végül?

2020. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Semmi. Kiderült, hogy engem imformáltak rosszul. Tehát egyből túloztak. Még nincs meg a csajnak az eredménye és ezért nem cselekedett az igazgató sem. Azért szép lett volna, ha az orvos meg azt hiszi en kamuzok.

Semmi bajom már nekem sem.

2020. szept. 12. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!