Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most hogy zajlik a COVID...

Most hogy zajlik a COVID tesztelés? Kijönnek, és helyben megcsinálják, vagy bevisznek 100 másik fertőzötthöz?(Budapest, 11. ker)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden, egy barátomnak megyek ki külföldre segíteni költözködésben, viszont utána sajnos 2 hét házi karantén. Ezt szeretném kicsit lerövidíteni, ha van rá mód.

Mivel munkanélküli vagyok (emiatt is érek rá segíteni), ezért pont nincs 60.000 forintom két tesztre. Ezért jutott eszembe, hogy felhívnám a háziorvost, hogy tesztelést kérjek, mert tüneteim vannak. De ha még mindig úgy működik mint az elején, hogy 8 másik korona tünetessel együtt bevágnak egy mentőautó hátuljába, akkor inkább kivárom a két hetet...

Előre is köszi!



2020. szept. 14. 11:13
 1/3 anonim válasza:
100%
Kijottek mentovel es itt helyben megcsináltak. Megkerdezte a mentos hogy nekem hogy kenyelmesebb, ha bejönnek vagy ha en megyek ki, mert ugy csinaljak ahogy szeretnem.
2020. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És ilyenkor csak 1 tesztet csinálnak, vagy visszajönnek pár nap múlva egy másodikra?
2020. szept. 14. 13:59
 3/3 anonim válasza:
Nekem csak 1et csinaltak, az negatív lett. Viszont mikor kijottek a mentosok, az egyikkel beszeltem es o azt mondta, hogx eredménytől függetlenül kell egy masodik is 2 het mulva. Ehhez kepest nekem azt mondtak ennyi volt, mehetek ahova akarok mostantól. De igazabol a mentos is mondta hogy nagy a kavarodas, teljesen összevissza utasítgatják az embereket.
2020. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!