Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma regisztráltam ügyfélkapura,...

Ma regisztráltam ügyfélkapura, de nem tudok belépni az eeszt-re. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Háziorvos nem adja oda a labor eredményét, a szakrendelésre meg 3 hónap múlva kell visszamenni, szóval csak emiatt regisztráltam, de mègsem enged belépni. Beírom a taj számom, és kiírja, hogy sikertelen. Az ügyfélkapus bejelentkezést elfogadja, szóval nem az a baj, hogy csak ma regisztráltam.
2020. szept. 16. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
be kell menned a kormányablakba és ott jóváhagyatni a regisztrációt. anélkül nem tudsz belépni
2020. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent.
2020. szept. 16. 19:52
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondták a kormányablakban, hogy már aznap tudom használni, de ha mégsem, akkor menjek vissza. Szerintem jobb, ha bemész, ők tudnak segíteni.
2020. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
És így sem jó? Ez érdekes...
2020. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a TAJ számnál dob vissza, akkor a TAJ szám nem jó. Ugyanazt kell beírnod, ami a sajátod, máséval nem tudsz belépni. Persze elképzelhető, hogy az EESZT-hez van átfutási idő, de ha holnap sem jó, akkor menj be és kérdezd meg mi lehet a gond.
2020. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az ügyfélkapuba be tudok lépni, csak az eeszt nem enged, beírom a tajszámot, be is zöldül, hogy jól írtam be, de mégis sikertelent ír.
2020. szept. 16. 19:58
 7/18 anonim ***** válasza:
Vajon miért nem? Nekem simán működik. Hívd fel az Ügyfélkapus ügyfélszolgálatot, biztos mond valami használhatót.
2020. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Zöldre nem biztos, hogy azért vált, mert beazonosította a regisztrációval, az szerintem csak azt jelenti, hogy magát a számot jól adtad meg, stimmel a szintaktikája és az ellenőrző szám. Rá kell kérdezni akkor mi lehet a gond.
2020. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Saját ügyfélkapuval lépsz be és saját TAJ számot próbálsz? Ha igen, akkor menj vissza a kormányablakba, mert ennek működni kellene.
2020. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik böngészővel. Ügyfélkapus dolgok legjobban a Mozillával működnek.
2020. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!