Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha volt egy nap bejelentett...

Ha volt egy nap bejelentett munkaviszonyom, azután automatikusan jár még a 45 napig a TB?

Figyelt kérdés

Előtte 3 hónapig dolgoztam egy étterembe majd augusztusban 10èn felmondtak nekem.

ugyanabba a hónapban 26án elmentem egy gyárba dolgozni de ott csak egy napot bírtam. Ilyen esetben újra jár a 45 nap biztosítás vagy már szólnom kell a navnak hogy magam akarom fizetni egy darabig a TB-met?


2020. szept. 18. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor jár a 45 nap, ha a munkaviszony tartott legalább 45 napig.

Nem tudom pontosan, hogy hogy van ebben az esetben, szerintem amit 10 és 26 között nem használtál fel, azt 27-től még igénybe tudod venni. De mivel lassan az is lejár, érdemes lenne a NAV-nál megkérdezni, hogy pontosan hogy is van, nehogy később meglepődj.

2020. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!