Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő alatt szoktátok...

Mennyi idő alatt szoktátok megkapni a Synlab vérvétel eredményét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én már egy csomószor csináltattam és mindig aznap este kiküldték. Most pénteken voltam és azóta nem jött. Van ezzel kapcsolatban valami tapasztalatotok? Az összes vizsgálat 1 napos. Tudom, hogy elvileg 1-3munkanap + 1 munkanap a vállalásuk ezekre, de azért kíváncsi vagyok.
2020. szept. 19. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel csinálták terheléssel együtt, másnap éjjel 1 után kaptam. De a papírodon rajta van kb hány nap. Most viszont durván le vannak terhelve.
2020. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aznap késő délután meg szoktam kapni, de az utolsót (másfél hónapja volt) azóta sem kaptam meg. Azért be mentem a laborba.

Nem kérdeztem rá hogy miért, útba esett, nem foglalkoztam vele.

2020. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most szerdán voltam, aznap este megvolt az eredmény. Kb 3 hete is voltam, akkor másnap délelőtt volt eredmény, de akkor csomó mindent néztek.
2020. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, írtam hétfőn az ügyfélszolgálatnak, utána kb. 10-20 perccel jött az eredmény fél 5 körül. Nem vagyok biztos benne, hogy elolvasták, lehet, hogy amúgy is most küldték volna ki. Nem tudom. Szóval van ilyen.
2020. szept. 22. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!