Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Korona tesztnél az orrból...

Korona tesztnél az orrból való mintavétel fájdalmas?

Figyelt kérdés
Ugyanitt, normális, hogy enyhe torokfájás miatt utaltak be egyedül erre a sz*rra?

#korona #teszt fájdalmas
2020. szept. 22. 20:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve, biztos mindenki azz fogja írni kellemetlen. De mennyire? Éna gondolatától is irtózom.
2020. szept. 22. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Mar eldontotted hogy irtozol tole es pontosan tudod, hogy kellemetlen. Melyik valasz lenne az amivel megelegednel? Csak ird meg, es megirjuk neked, aztan haladhatunk tovabb.
2020. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira, hogy ezen szarakodj.
2020. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt fajdalmas. De nagyon kedves volt, aki tőlem vette a mintát, figyelmes volt és megnyugtatott. Kellemetlen de nem annyira ,mint mástól hallottam, aki kb. halálnak adta elő.
2020. okt. 3. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt fájdalmas, inkább csak kellemetlen, rosszabbra számítottam, kb. 5 mp az egész, utána könnyezel kissé meg orrot fújsz és kész vége. Nekem ma 2x vettek mintát egy-egy orrlyukból :P
2020. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is amilyen hangsúllyal mondta mindenki hogy kellemetlen sokkal de sokkal rosszabbra számítottam. Ahhoz képest semmi se volt szerintem sem. :) Örülök, hogy jól sikerült neked is! Velem is nagyon kedves volt a mintavételes pasas.
2020. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis egyetemisták nagyon profik, aranyosak, segítőkészek voltak :) Le a kalappal előttük. Pedig esett az eső és 1 fok volt, szegények...
2020. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem update egy másik helyen nagyon rossz volt, konkrét 10 mp ig vissza szamlalva csak forgatta azt a sz.rt :D
2020. dec. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!