Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Korábbi zárójelentést, papírt...

Korábbi zárójelentést, papírt honnan tudok letölteni?

Figyelt kérdés

Jártam korábban pszichiátriára és megállapítottak nálam egy szorongásos zavart. Kaptam diagnózist is.

Sajnos a papír már nincs meg azóta mert elkallódott, többször költöztem és nem tűnt relevánsnak már.


Most viszont mégis kellene. Esetleg az EESZT-ből letölthető a diagnózis ilyenkor?



2020. szept. 23. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak az van fent, ami az EESZT elindítása óta keletkezett.

Régi leleteket nem szkennelnek...


Nem tudsz visszamenni, és kérni egy másolatot?

2020. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legjobbnak tűnik, ha visszamész és másolatot kérsz, egészségügyi intézmények hosszú ideig megőrzik a zárójelentéseket.
2020. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Visszamenni nem tudok, külföldön élek.


Tavalyi a lelet. Az túl réginek számít?

2020. szept. 23. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mint eü. dolgozó, tudom, hogy nem adhat ki a pszichiátria magától csak úgy egy másolatot, hisz úgymond ők annak idején az Ön példányait átadta, ami nála vannak, azok az osztály saját példányai, azokat meg nem adhatja ki csak úgy (Természetesen érvényes más osztályra is). Emellett ha 5 éven túlmenő dolog, akkor azok a papírok már rég iktatva vannak, nincsenek ott helybe az osztályon. Nézzen utánna a kórház jogi irodájának elérhetőségének, hívja fel őket v. írjon emailt nekik, amelyben leírja mit szeretne, feltüntetve az adatait (név, taj, osztály, kb mettől meddig volt ott stb). Egy minimális összegért cserébe (nálunk 3000ft) kikérik ők a másolatot az osztálytól v. az iktatóból és rajtuk keresztül megkaphatja. Ha az osztály csak úgy kiadná, akkor nagyon csúnya adatvédelmi stb. szabályokat sértene meg, simán kirúghatják az illetőt, aki így kiadja.
2020. szept. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondom tavaly volt, nem 5 éven túlmenő.


Akkor megpróbálok írni nekik.

2020. szept. 24. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán neten le tudod kérdezni azt is, én vissza tudtam nézni tavalyi leletet,igaz,hogy nem pszichiátriáról kaptam,de bőrgyógyászati, PCR-tesztes is volt közte. Ha van ügyfélkapud ,az EESZT oldalán le lehet tölteni bármelyik ott lévő leletet.
2020. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!