Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden van olyan nagyon...

Szegeden van olyan nagyon olcsó vagy ingyenes pszichológus, aki szakmailag rendben van?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és zero pénzem ilyenre, de ha nem jutok el teljesen kikészülök. Kiskoromban pszichiáterhez jártam, de feladták a szüleim, mert nem nyitottam a nő felé. Most úgy érzem itt az idő, nyitott vagyok a megoldásokra, csak pénzem nincs. Sosem toltam rá a családomra, barátokra és teljesen felőröl. Szeretnék tényleg azzá a boldog nővé válni, akit mások látnak bennem.

(Ui.: az ingyeneset csak itt-ott hallottam, hogy beutalóval van, de kételkedem. Aki tud több infót erről, nagyon szívesen veszem.)



2020. szept. 27. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kettő napja hirdette magát a Szegeden láttam nevű fb. csoportban egy pszichológus, felajánlva kevés szabad kapacitását a rászorultaknak. Ha belépsz, ott megtalálod, nem írnám ki ide a nevét, bár ott megadta. Férfiről van szó. Rengetegen lájkolták.
2020. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja messengeren keresztul ajanlott segítséget azt hiszem, ingyen. En is olvastam, de szinten nem tudom, hogy hol sajnos.
2020. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!