Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételre éhgyomorra kell...

Vérvételre éhgyomorra kell vinni a 1.5 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Sima kislabort csinálnának neki.Doki nem mondta nekem meg itthon jutott eszembe, hogy nem kérdeztem meg.
2020. szept. 27. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudhato!!! ennyiböl. Attol függ, hogy milyen jellemzöket akarnak mérni nála. Az éhgyomor leginkább a vércukorszint miatt van, de az orvostol kellene megkérdezned. Ha nem tudod megkérdezni az éhgyomor a biztonságosabb.
2020. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
1.5 éves gyerektől lehet egyáltalán vért venni? Ha beleszúrják a tűt a karjába, akkor biztosan ordítani fog és nincs rá garancia, hogy a karját nem kapja el, sőt biztosan mozogni fog. Van erre valami módszer, hogy tőle hogyan vegyék le?
2020. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
2: Persze, hogy lehet. Igen, valószínűleg sírni fog, de ha ügyes az, aki leveszi a vért (ért a gyerekekhez és tudja, hová, hogyan kell szúrni), gyorsan túlteszi rajta magát. Én nem éhgyomorra vittem, mert ekkor még reggel ébredéskor mindig ivott tápszert, nem értette volna, miért nem kaphat. Mivel nem a vércukrát nézték, nem volt ebből probléma. Az ölemben ült, amikor szúrták, én is segítettem lefogni.
2020. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondolom le kell majd fogni és biztos sírni fog. De ha szükséges akkor sajnos ezt meg kell tenni. Nyilván nem úgy megy mint a felnőtteknél hogy leül és ott tartja a karját még nem végeztek.

Első gyermekemtől újszülött korába kellette vért venni. Szóval a hozzá ertők megtudják oldani.

Oltasnál is le kell fogni őket :(

Köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!