Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másnak nincs problémája a...

Másnak nincs problémája a házi orvosi szolgáltatással? Én soha nem érem el az orvosomat az asszisztense is ritkán elérhető akkor is csak 28 napra ír fel gyógyszert, plusz beutalóra is szükségem van. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

#házi orvosi szolgáltatás
2020. okt. 5. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet háziorvost váltani semmi nem tiltja , nekem szerencsém volt ahova költöztem egy remek orvost fogtam ki. Valts orvost és kész :)
2020. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk neten elérhető a háziorvos, állandóan szedett gyógyszereket felteszi a felhőbe, felírja 3 hónapra és beutalókat is ír, azt leadja a rendelő portáján, ott lehet átvenni. Ha probléma van és személyes kontaktus kell, akkor ad időpontot.
2020. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem el szinte soha! Ha nagy nehezen el is érem az asszisztenst, mondom neki szeretnék havi gyógyszert íratni, akkor elhadarja,hogy gyógyszer iratás csak csütörtökön van, és már le is csapta a kagylót. Ha kedden elfogyott a gyógyszer, akkor az én bajom, várjak csütörtökig. Süt bennük a jó indulat.
2020. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak én nem értem a problémát. A háziorvos nem egy telefonos ügyfélszolgálat. Ritkán megyek csak szerencsére, de mindig rettentően bosszant, hogy mikor végre nagynehezen sorra kerülök, amiatt kell várnom, mert többen úgy érzik, hogy nekik mindenképpen telefonon kell beszélgetniük az orvossal.

"Ha kedden elfogyott a gyógyszer, akkor az én bajom, várjak csütörtökig"

Ne haragudj, ne ha havonta íratok fel gyógyszert, és tudom, hogy csak csütörtökönként lehet, akkor nem várom meg, amíg kedden elfogy, hanem odatelefonálok előző csütörtökön...

2020. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Azért te a másik helyzetébe nem gondolsz bele,senki sem azért hívja az orvost mert nincs kivel pletykálnia hanem mert problémája betegsége van, csak nem személyesen ment oda hanem telefonon. De attól ez ugyanaz mintha személyesen mondaná.
2020. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!