Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sztem becsípödött a derekam,...

Sztem becsípödött a derekam, nagyon fáj ha le akarok hajolni, vagy ki akarok egyenesedni. Holnap megyek nyaralni, nem tudok addig elmenni orvoshoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
most menj el az ügyeletre, kapsz rá gyulladásgátló és fájdalomcsillapító injekciót és egy vényt valami gyulladásgátló gyógyszerre...de menj most, vagy holnap már nemhogy nyaralni nem mégy, de a WC-re sem tudsz kimenni egyedül
2010. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Helyi ügyelet nincs, messze van a "legközelebbi" ügyelet, nincs kocsink, nem tudok elmenni... Mivel tudnám bekenni? Forró fürdő nem jó rá?
2010. aug. 8. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ez az első, akkor biztos nincs otthon Fastum géled, Voltarened, Midetonod stb.Próbáld meg óvatosan kimozgatni.Nekem néha sikerül. Lefekszem az oldalamra, és kézzel felhúzom a térdem, és megpróbálom hátra húzni.Vagy hanyatt fekszel, felhúzod a térded, és egyszerre a két térdet jobbra majd balra próbálod a földre tenni.Lényeg, hogy a gerinc csavarodjon, nagyon óvatosan. De biztos van a net-en gerinc-torna képekkel.Mivel szerek nincsenek otthon, jó ha valaki megmassziroz. Főleg a gerinc melletti tartó izmokat.A forró még jobban belobbanthatja a gyulladást.Ilyenkor még a gyógyfürdőket sem ajánlják.Persze " a stoppolás" lenne szuri- a legjobb.
2010. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
akkor hívd ki az ügyeletet vagy menj taxival és bele ne ülj a forró vízbe, mert még jobban begyullad...nem akarlak ijesztgetni, de régi becsípődős vagyok, vagy orvoshoz mész vele 10-12 órán belül, vagy szenvedsz vele egy hétig...
2010. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
ja és gondolom, inkább kifizetsz taxira ma pár ezret, minthogy elszúrd a teljes nyaralásod ;)
2010. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtam fastum gélt, meg vettem be gyulladáscsökkentőt. Remélem jobb lesz.
2010. aug. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!