Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel csillapítsam a fájdalmat?

Mivel csillapítsam a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Ma feltetepte az orvos a kisfiam fitymajat nagyon faj neki

2020. okt. 15. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fájdalomcsillapító jó, ami otthon van. Ajánlom még a szűkebb alsógatyát, ami lefogja merevedés közben, már ha van neki olyan.
2020. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van ügyeletes gyerekorvos, én őtőle kérnék tanácsot, telefonon. Én a "bármilyen fájdalom csillapítót, és a szoros gatyát rossz tippnek tartom. Gondolom a tippadó nem anya volt, hanem a mostoha papi.
2020. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Közelebb állok a mostoha apához, hisz férfi vagyok, viszont tapasztalt, mivel volt részleges körülmetélésem. Tudom, milyen az a fitymafájdalom, ha ennyire kíváncsi vagy rá. :)
2020. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég régóta bevett szokás, de az orvosok között viszont igen eltérő a vélemény, van aki azt mondja, hogy 2 van kortól szépen lassan el kell kezdeni, van aki azt mondja, hogy magától fog majd megnyílni iskolás kor előtt. Nehéz ügy, de el kell kezdeni, különösebb krém nem szükséges, hámsérülésre recept nélkül többféle krémet lehet kapni, itt is sok kérdésre választ lehet kapni: [link]
2020. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!