Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hasi sérv vizsgálata -ellátása...

Hasi sérv vizsgálata -ellátása belgyógyász vagy sebész területe ? Összevissza küldözgetnek a fájdalom nemigen érdekel senkit.Mit tennétek ?

Figyelt kérdés
Sebész
2020. okt. 18. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig úgy tudtam, hogy ez a sebész szakterülete.

De egyébként körzeti küldött? Mert ha ő adott beutalót, és úgy nem látnak el, akkor én azt mondanám a helyedben, hogy oké, rendicsek, ne lásson el, de írja le a beutalóra, hogy miért...

Szerintem ezt az aláírásukkal nem meri egyik sem megtenni.

Nekem ez volt a módszerem, amikor gyermekotthonból vittem ápolónőkét a gyerekeket sebészetre, vagy bármilyen szakrendelésre. SOHA egyik orvos sem kekeckedett ez után, miután elővezettem neki a fentieket. Szerintem te se hagyd magad.

2020. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a taktikam és egyetemen is ezt javasolta egyik professzorom. Ha Bem akar rendesen ellátni akkor adja írásba hogy legyen nyoma. Érdekes hogy onnantól kezdve egyik sem kockáztat
2020. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háziorvos küldött belgy-hoz.Ultrahang-sima röntgen-sebész volt.Hátra van Gasztroenterológia ? Reuma? Sebész szerint hasfal sérv lehet,akkora mint egy sárgadinnye,sérvkötőt írt-hagyományos módszerek,műteni úgysem lehet,mert Covid.. Kénytelen vagyok valaki normálisabb sebészt kutatni,mert fáj nagyon.MRI-t említettem,de nem érdekli.Eddig soha nem volt semmi panasz Salgótarján orvosokra,de most tébolyda az egész.
2020. okt. 18. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!