Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már 24 órás vérnyomásméré...

Volt már 24 órás vérnyomásmérésed?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik? Nagyon kényelmetlen? Átöltözést, tisztálkodást hogy lehet megoldani? Nekem az orvos egy vékony szoros, hosszú ujjú pólót javasolt, hogy arra rakja rá a mandzsettát.

2020. okt. 28. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
az éjjel első felében nem tudtam aludni, mert 30 percenként mért a szerkezet. szerencsémre utána valami műszaki hiba miatt nem mért, így tudtam aludni. egyébként amikor ébren van az ember akkor nem vészesen kényelmetlen. én a zuhanyzást úgy időzítettem, hogy mérés után mentem a kádba, meg akkor öltöztem vetköztem amikor tudtam, hogy nem mér. nem tudom fejlödött-e eleget az egészségügy vagy csak a mi fővárosi kerületünk volt ilyen szegény kb 2 éve, de nekem kellett vinni az elemeket a szerkezetbe.
2020. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt többször is, de mindig csak kórházban fekvés alatt, így én egész nap pizsiben voltam. Egy kicsit kényelmetlen volt, de nem vészes.


Nekem fix időközönként történt a mérés. Tisztálkodásnál megvártam a mérést, majd gyorsan levettem, levetkőztem, gyors zuhany, felöltöztem, felvettem. Az öltözés gondolom ugyanígy megoldható.


Van, akit zavar az alvásban, én aludtam, mint a bunda. Bár erre ne alapozz semmit, én az éjjeli vérvételt is mindig átaludtam a kórházban (nem voltam beteg vagy ilyesmi, szóval nem azért). Meg egyszer festésnél azt is, hogy kipakolták az egész szobát mellettem, akkor keltettek fel, amikor az ágyat kellett kivinni. :D


23/N, a mérésekkor 8-14 év között voltam.

2020. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!