Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elhiszitek ezt? Van ilyen,...

Elhiszitek ezt? Van ilyen, vagy rossz gombát szedtem az erdőben?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre gyakrabban van problémám a gerincemmel, most már havonta többször becsípődik, és meg sem javul teljesen, diszkomfort érzésem van állandóan. Nem a derekam, hanem a lapockám magasságában, valamint a nyakam is és a szegycsomtom is fájdalmas sokszor. Mióta sokat vezetek és ülök, a tünetek rosszabbodtak, elkezdtem privát gyógymasszázsra járni. Ott is mondta hogy jó lenne megnézetni egy ortopéd orvossal, röntgen, stb.


Ma reggel így hát elindultam a háziorvoshoz. Az asszisztense volt csak ott, ismernek engem. Kötelező lázmérés, 36,4. Mondtam hogy az ortopédiára szeretnék beutalót kérni, elmondtam a panaszokat. Rendben, mindjárt jön a doktor úr és megvizsgál. Meg is érkezett hamar mivel nem volt senki. Megmérte ő is a nyakamnál a hőmérsékletet, neki már 37,4-et mutatott. Mondtam neki a panaszaim, de csak röviden. Levetkőztem, meghallgatta a tüdőmet, majd közli hogy ez akkor lehet tüdőgyulladás. Felír antibiotikumot, cataflamot, meg mondta hogy maradjak otthon 10 napig. Kérdeztem hogy röntgenre nem utal be? Nem, mert most nem lehet.


Először le voltam sokkolva. Aztán már csak az idegesség volt bennem, hogy megint priváthoz kell mennem. Így a nap végére viszont egymástól függetlenül ketten is ajánlottak valakit, lehet jobban is fogok járni. 26/F



2020. okt. 28. 20:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a bajod?
2020. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 Én még fiatal vagyok és meglepődöm, hogy fizetem a tb-t és nem látnak el.
2020. okt. 28. 20:39
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Édes Istenem... Szerinted miért nem utalnak be röntgenre? Na, adok pár percet, gondolkozz....



Te átaludtad az elmúlt 8 hónapot, bakkor?

2020. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Isten hozott a valóságban. Privatban sem biztos, hogy jobban jársz, ott is sok a kokler, de legalább normalisabbak a dokik.
2020. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mert a masszőröm a múlt héten volt tüdőröntgenen? Őt miért tudta elküldeni a háziorvosa? Mi köze van az én bajomnak a tüdőgyulladásos? ha vírusos tüdőgyulladásom lenne, mi értelme van az antibiotikumnak? Sok kérdés van még itt, de sajnos nem kevesebb hülye.
2020. okt. 28. 20:44
 6/25 A kérdező kommentje:
#4 Amit említett privátot, az elvileg jó, nincs több hetes várólista és ott helyben megcsinálják a röntgent azonnal.
2020. okt. 28. 20:45
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

-Nem tudják, hogy vírusos tüdőgyulladásod van-e, de ha az is van, az antibiotikum a felülfertőzésekre kell.

-A masszőrödről nem tudunk semmit

Én csak egyetlen hülyét látok itt, egyelőre...

2020. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
A tüdőgyulladásod pedig értelemszerűen a "meghallgatásból" állapította meg...
2020. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Mármint a lehetséges tüdőgyulladásod. Mivel COVID van, értelemszerűen

karanténba küldhet

2020. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Apam. A tudogyulladas bakterialis, es virusfertozeskor szovodmenykent alakulhat ki.

Az antibiotikum tudogyulladasra kell, ha van.

Azt nem tudom, tenyleg az van-e neked. Egy orvos, ha nincs betepve, a sztetoszkoppal azert sokmindent erzekel.

2020. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!