Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Működnek most a szakrendelések...

Működnek most a szakrendelések Budapesten?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a főbérlőtől az aláírt, bejelentéshez szükséges papírokat, de elgondolkodtam, hogy mennyire működik most az ellátás Budapesten. Eddig Szegeden éltem, de ha Budapesten el van lehetetlenítve a dolog a vírus miatt, akkor még a bejelentésem előtt elmennék Szegedre.

(nőgyógyászhoz, ortopédiára és fogorvoshoz kéne mennem)



2020. nov. 3. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát remélem hogy működnek, nekem holnapra van időpontom a kerületi fogászatra és nem hívtak eddig, hogy ne lenne rendelés. Pedig most már direkt kérnek telefonszámot időpontfoglaláskor, hogy tudjanak szólni, ha valami gáz lenne.
2020. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos nem minden esetben hívnak emiatt. Inkább érdeklődj az adott intézményben, vagy a honlapot nézd, nincs-e valami változás az adott szakrendelésen. Amúgy eddig elvileg működik kivéve, ha Covid miatt hirtelen szüneteltetnek egy-egy ellátást.
2020. nov. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!