Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Prémium egészségpénztárról...

Prémium egészségpénztárról szeretnék érdeklődni, kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Kaptunk felvilágosítást erről az egészségpénztárról telefonon a saját ügyintézőjüktől. Mégis kicsit gyanakvó vagyok, nem ismerem őket. ( Nem egy OTP EP.) Azért lennének ők szimpatikusabbak, mert egyedül náluk van az, hogy nem kell előre rátölteni az EP kártyára, hanem a fiókodban társítod mellé a bankkártyád és ha azzal fizetsz, akkor arról vonja le a pénzt, de 20%-a ugyanúgy visszajon. Hú, remélem érthető. 😆

Van ilyen tagsága valakinek? Tényleg csak 1800 (3x600 forint) a díj, amit levonnak? Minden rendben szokott működni? Megbízhatóak?



2020. nov. 6. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van, szerencsére nem használtam sokat, patikában szoktam vele néha fizetni, meg fogorvosnál használtam párszor, minden rendben ment.
2020. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És neked is hozzá van párosítva a bankkártyád?
2020. nov. 6. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért jó ez a "csodakártya" történet?

Az otp aplikációján keresztül nagyjából 5 perc alatt tölthető pénz az ep-re és jól nyomonkövethető, átlátható.

Ráadásul ha én jól értelmezem, akkor nem választható opció, hanem csak akkor lép működésbe, ha nincs elég egyenleged!?

2020. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!