Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova kellene mennem?

Hova kellene mennem?

Figyelt kérdés

Hétfőn kellene egy kórházba covid-tesztre jelentkeznem és amennyiben a teszt negatív, elvileg ellátnának Kedden. Azonban az új rendelet alapján, hogy a kórházak még sebészeti beavatkozásokat sem fognak vállalni (kivétel a nagyon súlyos esetekben) 10-től, így fontolóra vettem, hogy inkább a kerületi szakrendelő mennék, shova eredetileg mentem és utaltak be hallásvizsgálatra (betegség miatt el lett napolva). Ha sebészeti beavatkozásokat sem válallnak, miért kezelnének engem egy ehhez képest "nem fontos" problémával, mint a fülgyulladás és fülfájás.

Hova kellene mennem? Jelen terv szerint Hétfőn betelefonálok a szakrendelőbe, hogy tudnának e aznap vagy Kedden fogadni. Amennyiben csak később, akkor jelentkeznék a kórházban a teszt miatt és mennék be másnap negatív teszt mellett.

Covidos biztosan nem vagyok. Fülem fáj nagyon, két hete van jelen és rosszabbodik a probléma és meghűltem.



2020. nov. 8. 10:05
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ne menj sehová! telefonálj be a Kôrzeti orvosnak, hogy kûldjôn ki egy mentôautót Korona tesztelès miatt. Muszáj nekik kijônni! Jóbbulást!
2020. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!