Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkapom vajon a 2. csoportú...

Megkapom vajon a 2. csoportú orvosi alkalmasságit, ha magas a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
140/90 és 155/100 között szokott lenni.
2020. nov. 15. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A 140/90 rendben van. Gyógyszert szedsz rá? Mire kell az alkalmassági, milyen munka?
2020. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek, mert csak néha magas. C-kategóriásjogosítvány.
2020. nov. 15. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
El kéne menni orvoshoz vele, oka van ha magas.
2020. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yoshimitcu ***** válasza:
megkaptad végül? Orvosnál nekem is 160 mert stresszbe vagyok ott. Itthol 120.
2021. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkaptam, mert meg se mérte, de én mértem otthon és 145/96 volt fél órával előtte. Csak annyit kért a doki, hogy csukjam be a szemem, emeljem fel a jobb lábam és álljak így 10 másodpercig!
2021. ápr. 22. 15:35
 6/6 yoshimitcu ***** válasza:
az a baj csak 5 évre adja, én már előre parázok tőle hogy mibe fog belekötni, megadja e, plusz szemüveg kéne mert egyik szemmel nem látom már az apró betüt a tábla alján, de letagadom mert akkor beleírják a jogsiba h csak szemüvegbe vezethet, de utálok szemüvegbe lenni, kukucskálni kell másik szemmel hogy végig tudjam olvasni, ezért a vérnyomás megurik, öngerjesztő folyamat. Gondolom azért állított fél lábra hogy szédülsz e.
2021. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!