Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy fiatal csinos kórházi...

Egy fiatal csinos kórházi ápolónő ugyanúgy foglalkozik egy nem jól kinéző férfi beteggel is mint egy jól kinézővel?

Figyelt kérdés
Vagy a jóképű betegével közvetlen, segítőkész,kedves,a nem jóképű betegével meg ellenséges,lekezelő,lenéző? Egyáltalán vannak fiatal ápolónők a kórházakban,vagy inkább az idősebb nők a jellemzőbb?

2020. nov. 17. 00:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Én nem járok kórházba, úgyhogy nem tudom,azért kérdezlek titeket,hátha nektek több rálátásotok van mint nekem.Talán még olyanok is vannak itt,akik az egészségügyben dolgoznak.
2020. nov. 17. 00:12
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Egy ápolónőnek nem férfi vagy nő a beteg, nem csúnya vagy szép, hanem beteg. Nem bánnak senkivel máshogy mint a többivel, ahogy egy orvos sem egy férfit vagy egy nőt vagy időst vagy fiatalt lát a betegben, hanem munkát.

Egyébként nagyon sok a fiatal ápolónő. Ami közös bennük hogy ahhoz nem szívesen mennek be akin észreveszik hogy fontosabb neki az ápolónők becserkészése mint a gyógyulása. Teljesen érthető okból nem szeretik amikor valami perverz pasi célozgat miközben ők csak el akarják végezni a munkájukat, majd hazamenni élni a magánéletüket.

2020. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen, külön kórterem van a szépeknek mindenféle luxussal.
2020. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#2 de általában kedvesek a nem éppen Adonisz kinézetű fiúkkal,férfiakkal is?Tehát ha nem nyomul a nem éppen jól kinéző férfi,akkor is vele is kedvesek,barátságosak?Segítőkészek?
2020. nov. 17. 00:22
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

igen, ugyanúgy.

nem érdekli őket a külsőd, hidd el, akkor se ha csúnya vagy és akkor se ha szép vagy, számukra csak "munka vagy".

az, hogy melyik beteghez hogy állnak, sokkal inkább azon múlik, hogy a beteg hogy viselkedik.

egyszer voltam pár napot kórházban, nem vagyok egy szépségkirály, de tisztelettudó, közvetlen és együttműködő voltam és velem is mindenki kedves, tisztelettudó és közvetlen volt, szóval szerintem ez ennyin múlik.

2020. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha csunya vagy, de rendes, es nem nyomulsz es beszelsz indokolatlanul sokat kicsit sem viccesen, akkor igen, jol fognak viselkedni veled. Alapjaraton igaz midenhol hogy egy szebb emberrel szebben viselkednek, de normalis emberek kozt eleg ha jol viselkedsz. En dolgoztam peldaul ugyintezokent, midnenkivel ugyanugy viselkedtem, aki nekem is megadta a tiszteletet, maximum indokolatlanul sokat mosolyogtam arra aki helyes is volt. De nyilvan mindenhol vannak gonosz emberek. Sajnos meg apolok kozt is.
2020. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 és milyen korosztályhoz tartoztak az ott dolgozó orvosok,ápolók?Fiatalok,idősek,vegyes?
2020. nov. 17. 00:26
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért rossz lehet egy olyan betegnek aki egy jóképű beteggel fekszik egy kórteremben és azt látja,amíg felé nem igazán mutat érdeklődést a csinos ápolónő addig a szépfiú betegével flörtöl.Már ha van ilyen egyáltalán.
2020. nov. 17. 00:33
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

vegyes, voltak fiatalok is (kb. 25 körül) és voltak idősebbek is (kb. 40-50 körül)

igazából pont a fiatalabbak voltak a kedvesebbek, velük tudtam dumálni pár szót néha, sokkal közvetlenebbek voltak, mint az idősebbek, de az idősebbekkel is jól kijöttem, nem voltak problémák, csak velük nem nagyon lehetett beszélgetni :D

2020. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ilyen. Megírtuk többen is, pont leszarják hogy ki hogy néz ki, nekik munka.
2020. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!