Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos külön kérésre rendel?

Authorless kérdése:

Háziorvos külön kérésre rendel?

Figyelt kérdés
A háziorvosom csak telefonon egyeztetett időpontban rendel, mert fél a koronavirustól, hiába megyek oda. Gyógyszereket is csak az asszisztense ad ki. Az orvosok nem rendelnek, a pedagógusok nem tanitanak, a vendéglátók is bezárnak, de a kereskedelemben, mint pl Tesco, Auchan, Spar stb... rendesen dolgozniuk kell és nem védi a kormány megfelelően. De azért a pedagógusok és orvosok is mennek vásárolni. Hogy is van ez?

2020. nov. 17. 17:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként ez a minden ember egyenlő mekkora nyálas liberális baromság már.
2020. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21: azért írtam, hogy valami SJW lehet a kérdező... :)))))

A jog asztalánál természetesen mindenki egyenlő. DE!!!!


Nekem se mondja senki, hogy egy ilyen [link]


egyenlő pl. vele:

[link]


vagy

vele:

[link]



vagy akár egy random középiskolai magyartanárral...

2020. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A boltot nehezebb lenne átalakítani telefonos időpontfoglalós rendszerre, mint az orvost. Azzal egyetértek, hogy a bolti eladók, mint a társadalom számára nélkülözhetetlen szolgáltatást nyújtók, a járvány idején veszélyességi pótlékot kapjanak. Ahogy az orvosok is, mármint amelyik találkozik betegekkel.


A betegek sokkal-sokkal nagyobb aránya egészségügyi dolgozó, mint a népességben az arányuk, ami arra utal, hogy jóval nagyobb veszélyben vannak, mint az átlag. A háziorvosnak egy fokkal jobb, mint az intenzíves nővérnek, de itt-ott már őket is berendelik kórházi munkára.

2020. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Nekem se mondja senki, hogy egy ilyen [link]

egyenlő pl. vele:

[link]

vagy

vele:

[link]

vagy akár egy random középiskolai magyartanárral..."


Szerintem mindketten tiltakoznának.

De nem is arról van szó, hogy ők személy szerint, persze. Hanem a társadalom érdekeiről.

2020. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én pedagógus vagyok, tanítok, a beteg kollégák helyett is, és igen, járok boltba is.
2020. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!