Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszertárban levehetem a...

Gyógyszertárban levehetem a polcról a terméket?

Figyelt kérdés
Olyan kellemetlen amikor bemegyek és elmondom mit szeretnék, majd a patikus elsétál a bolt másik felébe hogy odahozza a polcról. Egyszer még régebben rámszóltak hogy nem lehet ? De nekem ez azóta is fura. Ti le szoktátok venni a kihelyezett termékeket, mint a boltban?

2020. nov. 24. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban én is mindig csak mondom mit kérek és ok hozzák. :)
2020. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Én eddig, akárhány patikában jártam, mindenhol pultnál lehetett csak kérni a gyógyszereket, plexifallal el vannak választva a vevőktől. Még a vitaminok, pezsgőtabletták sincsenek csak úgy kirakva, hogy az ember magától elvehesse.
2020. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hol van. Ha az ügyféltérben szabad polcon, akkor igen. Ha hátul zárt szerkényben, akkor nem.
2020. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hu, en mae vittem el onnan, nem szoltak semmit.

Ne tegyek oda, ha nem akarják, hogy elvegyem.

2020. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ahol a várótérben van, ott el lehet venni. Nálam is volt, hogy kijött és onnan vette el az eladó, de annyi minden volt ott, hogy nem tudtam ott van-e kirakva, nem böngésztem végig.
2020. nov. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszer levettem magam, de rám szóltak. Pedig alig tudtam megtalálni a rést, ahol be lehet menni a pult fiókos oldalára.
2020. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nem járt ilyen patikában, az legalább most viccesnek hiszi magát...
2020. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bensdorp ***** válasza:

Ha az officinában (= betegfogadó tér) szabad polcon látod a gyógyszernek nem minősülő termékeket, akkor nyugodtan leveheted. (Ha gyógyszer minőségű készítményre van szükséged, azt mindenképp a gyógyszerkiadó szakasszisztenstől, esetleg a gyógyszerészdoktortól kell kérni, ugyanis azokat tilos kihelyezni.)


Egyáltalán nem tartom kellemetlennek, ha ki kell jönniük valamiért, ami kívül van. Ha mégis így érzel, tedd hozzá a kérésedhez, hogy nem tudod, szabad-e elvenned - ez illedelmes gesztussá teszi a tanácstalanságot. ;)

2020. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!