Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rendezetlen TAJ jogviszony...

Rendezetlen TAJ jogviszony esetén mennyibe kerül egy sebészeti ellátás?

Figyelt kérdés

SZTK-ba szeretnék menni. Zúzódott kézfejjel.


Azt hallottam, hogy 1 havi TB az ára, ami kb. 7700 forint. Ez igaz lehet?


2020. dec. 14. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Többe kerülnek a vizsgálatok, mint egy havi tb.
2020. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

KB-ra meg tudnád tippelni?

Nem lesz mérvadó a tipped, csak kíváncsi vagyok Te mit gondolsz, mennyi lehet szerinted..

2020. dec. 14. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mióta rendezetlen, ha régóta akkor az egészet rád terhelik, és nevetségesen sokba fog kerülni, ha csak kivizsgálnak az olyan 15-20,000 ha rendesen műteni kell és pl 1-2 napot benn lenni akkor simán 500,000 ft FELETTI lesz az összeg alatta semmiképp.


Nekem 1-éve lábamat kellett műteni, nem volt TB-m 1,1 milla volt, és nem is sikerült rendesen megcsinálniuk, azóta nem tudom normálisan terhelni

2020. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja igen és se mérséklést se semmit nem adnak rá, egyedül halasztani, illetve részlet fizetni lehet, az hogy gyakorlatilag munkaképtelen az ember az nemérdekli őket. Házra is meg mindenre ráterhelik.
2020. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A rendezetlen TAJ mit jelent nálad? Most még ellátnak, de januártól rádterhelhetik. Drágább lesz, mint 7700 Ft., én is kb. 15-20 ezerre tippelnék,ha nem kell műteni, de azt is számold bele, hogy mindent belevesznek, tehát, ha kell röntgen, labor, stb., akkor ezeket is.
2020. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!