Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak az az egy módja van hogy...

Csak az az egy módja van hogy minnél hamarabb vakcinához jusson az ember ha feliratkozik a kormány weboldalon?

Figyelt kérdés
Mert valahogy nem bizok abba az oldalba főleg azért mert Rogán adatbázisába kerülnek be vele az emberek

2020. dec. 17. 11:01
1 2
 1/11 Tabbouleh ***** válasza:
77%
A vakcinában jobban bízol, mint az oldalban? Lol
2020. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen
2020. dec. 17. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Többször világosan elmondták, hogy attól hogy valaki regisztrál, nem kap hamarabb oltást. Először az egészségügyi dolgozókat oltják. El kell menni egy kórházba dolgozni, és elsők között kaphatod meg.
2020. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vicces vagy csak mivel krónikus beteg vagyok ezért kérdezem
2020. dec. 17. 11:16
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Én csak a kérdésre válszoltam. Kérdezted, hogy "Csak az az egy módja van hogy minnél hamarabb vakcinához jusson az ember ha feliratkozik a kormány weboldalon?"


Nem, nem csak az az egy módja van. Sőt, a feliratkozásnak a sorrendhez semmi köze.

2020. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor viccet félre téve mi a másik modja mert hallotam olyat hogy aki egészséges és felvan iratkozva meg valaki aki nincs feliratkozva de veszélyeztetett valami miatt az hamarabb kapja meg hiába nincs feliratkozva ezt hogy lehet elérni?
2020. dec. 17. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán a háziorvosodat kérdezd meg. EZ egy tipp.
2020. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg az az egy módja van, de az relatív, hogy mit jelent a minél hamarabb, először a veszélyeztetettek fognak kapni, akár felirakozol oda akár nem.
2020. dec. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"először a veszélyeztetettek fognak kapni"

Lehetőséget. De nem lesz kötelező számukra sem, azt azért tegyük hozzá.


Mivel egyelőre csak az állam fog oltani, nem nagyon teheted meg, hogy magánúton, fizetős módszerrel elkerülöd a sorban állást.

2020. dec. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%

Igen, persze nem lesz kötelező, legalábbis eddig úgy áll a dolog.

Én attól tartok, hogy bár kötelező nem lesz, de akkor viszont lehet szankciója, pl. ha covidos leszel, akkor nem jár a 100%-os tp., vagy ilyesmi.

2020. dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!