Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Idős rokonaitok (65 felett)...

Idős rokonaitok (65 felett) be fogják oltatni magukat koronavírus ellen? Írnátok érveket, ellenérveket is?

Figyelt kérdés
Főleg azokra gondolok, akiknek valamilyen eü.problémája is van.

2020. dec. 26. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképp.
Talán.
Nem, semmiképp.
64 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Be, mert mindent elhisz, ami a tv-ben van, és sehogy nem tudjuk megmagyarázni neki, hogy nem feltétlen a 120%-os igazság.
2020. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Te meg mindent elhiszel amit a neten olvasol. Csak kár hogy nem jó helyen olvasol.


Az én nagyszüleim szerencsére beoltatjak magukat. Száz éve van hetven betegségük úgyhogy ha elkapjak a vírust az nekik halálos ítélet. Sajnos tudom és látom hogy az ilyen emberekre mennyire veszélyes a vírus mert eübe dolgozom. Arccal, névvel le se merném írni (mert nagy bajom származhat belőle) de az esetek 95 százalékaban az idős beteg emberek csak hullazsakban kerülnek ki a covid osztályról. Ellenben a magasvérnyomásukkal, cukorbetegsegukkel covid nélkül még elélhetnek 10-20 évig. Nekik se és nekünk se mindegy.

2020. dec. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 laciku 02 ***** válasza:
74%
Én 81-éves vagyok,és alig várom a vakcinát.Mit veszthetek? Ha sikerül jó,ha nem akkor meg már úgy is mindegy.
2020. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen, mert nem hülyék és nem egy bites összeesküvéselmélet hívők.
2020. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

" mert mindent elhisz, ami a tv-ben van,"


te meg mindent elhiszel, amit egy .biz végződésű honlapon olvasol és a hozzáértőktől telei fórumokon.

2020. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Enyémeik nem oltatják be magukat.


Láttam múltkor az asztalukra a regisztrációs lapot anit postán kiküldtek, mondtam nekik jelentkezzenek. Azt felelték jelentkezik a guta. Őket nem lehet erre rávenni.

2020. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Mivel orvosok vannak a csaladban, akik kicsit jobban ertenek az egeszhez mint sok gyik laikus virologus, igy termeszetesen mindenki be fogja magat oltatni.
2020. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan oltassátok magatokat, én ott voltam Mainzban a gyártásnál mivel gyógyszerész vagyok és higyjétek el, senkiben sem akarunk kárt tenni :)
2020. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Főleg annak, aki hozzáértőként kommentelt.

Kedves 3- as, 81 éves hozzászóló! Szívből kívánok jó egészséget, még sok szép évet. Számomra fantasztikus, hogy ennyi idősen így otthon van az internet világában.

2020. dec. 27. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen mert 97 évesen nem akarok még meghalni vírusban, főként azért mert jövőre házasodunk és család leszünk végre.
2020. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!