Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csúnyán fognak rám nézni,...

Csúnyán fognak rám nézni, hogy nem tudok hálapénzt adni az orvosnak távozáskor?

Figyelt kérdés
Napokban szültem meg az első kisgyerekünket, viszont jelenleg nem állunk úgy anyagilag a férjemmel, hogy pénzelni tudjuk az orvost és nővéreket távozáskor köszönetképen, viszont másik oldalt meg ég az arcom ez miatt. Attól függetlenül, hogy tudom, TB alapon jár az ellátás nekem.
2020. dec. 31. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy csúnyán.
2020. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig amikor tudtunk természetesen adtunk az orvosoknak, de mivel ez a járvány betett nekünk is rendesen így év végére egyszerűen nincs felesleges keret rá.
2020. dec. 31. 12:24
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Azért fognak csúnyán rád nézni, mert hülyék.

Ez olyan mintha egy pincér elvárná hogy adj borravalót...

2020. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Az őket nem izgatja,meg sajnos a legtöbbjüket az se élsz vagy halsz, nekik a pénzed kell.


3-as el is várják,mondjuk ők nem félmillát kapnak havonta, csak minimált.

2020. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Csúnyán fognak nézni, de ne törődj vele. Csak a munkájukat végezték mint mindenki más is. Nem is értem, minek ezeket még pénzelni? Nem tartozol nekik semmivel pénzügyileg. Fizetsz te tb-t nem is keveset.
2020. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
A hálapénz bűntetendő. Orvos vagyok, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fogadtam el hálapénzt, azt is csak azért, mert valamiért nem tudtam visszautasítani. A korrupt hálapénzes kollégáknak a szintén korrupt boríték dugdosó betegekkel együtt a sitten lenne a helye.
2020. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer szültem egyszer sem adtam. Nem tudom csúnyán néztek e rám. Meg nem is érdekel. Te se foglalkozz ezzel.
2020. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma még legális az utólagos hálapénz. Holnaptól nem.
2020. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira rosszul érzed magad vigyél nekik sütit, kávét, gyümölcsöt, csokit
2020. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as

Biztos? [link]

2020. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!