Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen helyen élünk, hogy a...

Milyen helyen élünk, hogy a betegek éhen halnak a kórházban?

Figyelt kérdés
Az egyik hozzátartozóm azért halt meg mert nem kapott enni, túlélt egy életveszélyes balesetet, aztán diétára fogták és nem adtak neki enni mert nem tudott egyedül. Kérdem én milyen otromba kegyetlen dolog ez?

2021. jan. 5. 13:59
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Persze nem ismerik el, pont nem érdeklik őket a betegek 😓
2021. jan. 5. 14:00
 2/41 anonim ***** válasza:
40%

Na most,diétára fogták, vagy nem adtak enni?

Aki nem képes egyedül enni.

Az infúziót kap, hogy ne száradjon ki.

Egy fekvő beteg embernek nem kell annyi étel, mint egy fizikai munkásnak.

Nem hiszem, hogy éhen halt, ahogy mondod.

2021. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
43%

a kórházban mindenki éhen hal, akinek nem visznek be kintről kaját.

a szoptató frissen szült félig elvérzett anyuka is egy tescos zsemlét kap egy szelet parizerrel, ebédre meg egy kis főzeléket. Aztán basztatják hogy nincs teje...

Mikor műtét miatt 7 napig kórházban voltam, nem kaptam mást csak tescos kenyeret, hozzá szelet sajot VAGY parizert, meg leveskockás "húslevest".

A covid osztályokon így halnak meg a betegek, nincsenek etetve, gyakorlatilag 0% esélyük a felépülésre. Látogatás nincs, rokon nem tudja etetni, halálra éheztetik

2021. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Hát diétára fogták mondván hogy ők nem tudnak neki főzni pépes ételeket, meg amibe csak zöldség van ezért küldtünk be neki mi kaját otthonról, csak gondolom nem adták neki oda. Kettes, akkor mégis hogyan lehet, hogy 30 kilósan hunyt el ?
2021. jan. 5. 14:24
 5/41 anonim ***** válasza:
15%
Küldtetek be kaját? Szóval nem mentél be hozzá és ezek után is az EÜ-söket szidod te szànalmas disznó?! Minek kéne szerinted bármelyik ápolóknak a te kaját? Már ne is haragudj, de aki tényleg beteg az nem is éhes. Nem is tud enni. Én többször voltam bent, kb mindennek csak a felét tudtam megenni. Mert BETEG voltam és nem tudtam enni
2021. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
60%
Te eszednél vagy 5-ös, akkora suttyó baromságokat hánytál itt össze és nyomtál ki az éterbe, hogy az bicskanyitogató. Szerintem tőled detto be kellene vonni a jogot, hogy véleményt formálhass.
2021. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
5-ös nem zavar, hogy hónapok óta látogatási tilalom van ? Igen kepzeld el, amég nem volt mi ettetük és ittatuk, mert akárhányszor bementünk ki volt száradva. Le voltunk cseszve, hogy nem kell mindennap bejárkálni, majd ők tudják mit és hogyan kell csinálni.
2021. jan. 5. 14:49
 8/41 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen kamuládáktól el kellene perelni a házat egy rágalmazási perben.
2021. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
46%
#6os nem én vagyok az undorító hanem te és a kérdező. Hogy lehet ilyet írni hogy a dolgozók ellopják a kaját meg hagyják éhen halni az embereket?? Tőletek meg a kórházi ellátást kéne megvonni.
2021. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%
Te nagyon jó beszédmegértésű 9-es, hol írta, hol olvastad, hogy a kérdező meggyanúsította a dolgozókat, hogy megették a beküldött ételt? Tőled nem kellene megvonni a kórházi ellátást, most is arra szorulnál.
2021. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!